صفحه اول  اخبار اندیشه آخرین استفتائات آثار فقهی مرجع استخاره تماس با ما درباره ما
مرجع ما پایگاه اطلاع رسانی مراجع شیعه http://marjaema.com
مطالب مهم
تبلیغات
اخبار
اوقات شرعی
اخبار حوزه و دانشگاه
» تأکید نماینده مجلس بر اجرای قوانین حوزه زنان
» گزارش تصویری از مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
» پیکر آیت الله موسوی اردبیلی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد
» بیانیه حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پی حکم اخیر شیخ الازهر: کشتار غیر مسلمین در هر کجای دنیا شدیداً محکوم است
صفحه اول  >> اخبار >>
مرجع ما | حضرت آیت الله موسوی اردبیلی: زحمات دولت باید توسط رسانه ها به سمع و نظر مردم برسد/ مردم باید بدانند همه ما خادم ملّت هستیم
بازدید این صفحه: 5983          تاریخ انتشار: 1395/6/7 ساعت: 07:13:32
حضرت آیت الله موسوی اردبیلی: زحمات دولت باید توسط رسانه ها به سمع و نظر مردم برسد/ مردم باید بدانند همه ما خادم ملّت هستیم

موضوع: دیدار

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی گفت: زحمات دولت باید توسط رسانه ها به سمع و نظر مردم برسد تا همگان بدانند که دولت چه تلاش هایی را در صحنه های مختلف انجام می دهد.

به گزارش مرجع ما به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با تقدیر از خدمات دولت در پیشرفت کشور و حل بسیاری از معضلات، نگرانی خویش را در رابطه با رکود در رونق صنایع و کارخانجات ابراز نموده و اظهار داشت: این دولت انصافاً زحمات فراوانی را متحمل شده است که به نوبه خود قابل تشکر است.

او در فراز دیگری از سخنان روشنگرانه خویش تأکید کرد: باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا مردم در صحنه باقی بمانند که در این صورت موفق خواهیم شد. مردم باید بدانند که همگی ما با حسن نیت خدمت می کنیم و خادم مردم هستیم.

آیت الله موسوی اردبیلی افزود: هرچند هجمه ها و تخریب ها بر علیه دولت وجود دارد و در مواردی نیز حیطه اختیارات دولت محدود است، لکن بایستی دولت رونق اقتصادی را برای مردم ملموس کند و مردم حل مشکلات و رفاه را در زندگی و سفره های خود حس کنند. همچنین این زحمات دولت باید توسط رسانه ها به سمع و نظر مردم برسد تا همگان بدانند که دولت چه تلاش هایی را در صحنه های مختلف انجام می دهد.

در پایان این دیدار معظم له حل مشکلات کشور و توفیق روزافزون دولت را از خداوند متعال مسئلت نمود.

در ابتدای این دیدار هم مهندس نعمت زاده وزیر صنایع و معادن کشور با اشاره به هفته دولت، گزارشی را از وضعیت صنایع کشور ارائه نموده و با اشاره به تحریم و مشکلات اقتصادی گذشته، شرایط اقتصادی را پس از برجام خوب و رو به رشد توصیف نمود.

مهندس نعمت زاده در ادامه گفت: بار سنگین پرداخت یارانه ها بر دوش دولت است و از طرفی هجمه های داخلی و ناامنی در کشورهای همسایه بر مسائل اقتصادی تاثیر مستقیم می گذارد ولی با این حال پس از برجام بسیاری از کشورها به سرمایه گذاری در ایران رغبت پیدا کرده اند که این خود پیشرفت خوبی محسوب می شود.

کد خبر: 139567305289
1395/6/7

Share

بدون نظر

نام
پست الکترونیکی
وب سایت
متن